вівторок, 30 грудня 2014 р.

ЦІКАВІ ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ НА НИХ)))

ЦІКАВІ ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ НА НИХ)))
1. Яким двом пасажирам, згідно з правилами міжнародних авіаперевезень, не можна перебувати в одному ряду крісел салону літака?

Кішці і собаці.

2. Корінні жителі Бірми вирощують свиней, продають їх китайцям, а потім купують у них свинину. До чого їм такі невигідні маніпуляції?

Буддизм забороняє їм вбивати.

3. У Швеції власники собак віддають перевагу низьким, притиснутим до землі породам, а в сусідній Норвегії, навпаки, люблять нескладно високих, як двоповерховий автобус, собак. Чим пояснюється така різниця в смаках у сусідніх, споріднених народів?

Персональный сайт - О каждой породе
У Швеції податок з власників собак призначається виходячи з росту собак, а в Норвегії - виходячи з їх довжини.

4. У колумбійському районі Музо ні одну курку не можна вбити і випатрати без присутності державного чиновника. Чим обумовлений цей дивний закон?


У їхніх шлунках можуть виявитися смарагди, які кури скльовують для поліпшення свого травлення.

5. Після того як легендарний Пеле видав свою книгу «Я - Пеле», він отримав золоту медаль від міністерства освіти. За що?


Багато вчилися грамоті спеціально для того, щоб прочитати цю книгу.

6. У Свазіленді вважається непристойним заважати парламентаріям, коли ті радяться зі своїми предками. Яким чином вони це роблять?


У ві сні (деякі наші парламентарії роблять на засіданнях те ж саме, тільки ніхто їх не розуміє).

7. У Гібралтарській протоці знаходиться острів, який в античні часи ніяк не можна було минути при переправі. Цим спритно користувалися його жителі, стягуючи з усіх встановлену плату. Як називається цей острів?


Тариф.

8. До Другої світової війни льотчиків-дальтоніків не брали на службу у ВПС США, але в 1941 році становище змінилося докорінно - їм стали віддавати перевагу. Чому?


Тому що вони краще бачать замасковані об'єкти.


Немає коментарів:

Дописати коментар